planasnamas - planasnamas 3d vizualizacijos
planasnamas dviauksciu namu projektai

PlanasNamas LT projektai ir paslaugos

Nuolat plečiame siūlomų paslaugų spektrą, nes siekiame patenkinti kiekvieno   kliento poreikius ir reikalavimus. Mes siūlome tik profesionalias architektūrinio ir inžinerinio projektavimo paslaugas, kurios apimą projektavimo ir statybų procesą nuo idėjos iki statinio pridavimo valstybinei komisijai.

planasnamas modernus namai

Elektroninė namo projektų parduotuvė

Kartotiniai namo projektai yra puikus sprendimas, siekiant įgyvendinti savo svajonę turėti individualius namus. Esame vienintelė bendrovė siūlanti kartotinius namo projektus su aiškiais paslaugų planais, bei statybos leidimo derinimo paslaugomis visoje Lietuvoje.

planasnamas - planasnamas vienauksciai

Sužinokite daugiau apie statybų procesus

Įsigijote ar ieškote sklypo, bet Jums kyla klausimų, kaip įgyvendinti turimą svajonę ateityje? O gal turite klausimų dėl statybų proceso? Patyrę architektai ir inžinieriai suteiks profesionalią pagalbą ir pakonsultuos Jus visose stadijose, nuo sklypo įsigijimo iki statinio statybos užbaigimo procedūrų. Mes suteiksime aiškius atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Namo Projektai

planasnamas - planasnamas dvibuciai

Namo projektai

Mūsų kartotinių namo projektų katalogas sudaro virš 280 įvairios architektūrinės stilistikos namų. Didelė namų įvairovė užtikrina, kad kiekvienas ras sau tinkamo  išplanavimo, stiliaus, aukštingumo ir konstrukcijų namą. Mes paruošime visą dokumentaciją  statybos leidimui ir suteiksime  derinimo paslaugas su valstybės institucjomis visoje Lietuvoje.

planasnamas - planasnamas ukininko

Projektavimo terminai ir projekto tipai

Priklausomai nuo Jums reikalingų namo projektavimo paslaugų apimties, mes galime parengit techninį darbo projektą arba techninį projektą namui, bei gauti statybos leidimą visoje Lietuvoje. Standartinis paslaugos atlikimas yra nuo 3 mėnesių ir priklauso nuo kitų veiksnių, bei Lietuvos vietuvės, kurioje atliekamos paslaugos.

planasnamas dviauksciu namu projektai

Namo projekto kaina

Dažniausias ir pirmiausiai užduodamas klausimas apie namo projektą, tai klausimas apie namo projekto kainą. Mes parduodame namo projektus su skirtingais projektavimo planais, todėl mūsų klientai iš anksto žino porjekto galutinę kainą. Esame vienintelė įmonė Lietuvoje, kurį atvirai skelbia galutines namo projektų kainas su statybos leidimu.

Kartotinis namo projektas su statybos leidimu ir Jums pritaikytais paslaugų planais

Pradėkite namo projektavimą nuo tinkamai pasirinktos namo projektavimo paslaugos. Jūs galite rinktis iš MINI, MIDI, MAXI ir UNIQ+ planų, kurie atitinka kiekvieno kliento lūkesčius ir poreikius.